O portalu

Portal Wieniawa to zbiór profesjonalnych, zintegrowanych rozwiązań do nowoczesnego, optymalnego i skutecznego zarządzania technologicznymi procesami biznesowymi. Rozwiązanie jest dedykowane dla Klientów, którzy swoją działalność gospodarczą chcą wprowadzić do mobilnego świata biznesu Przemysłu 4.0.    

Portal Wieniawa skupia w sobie narzędzia zdalnego monitoringu i sterowania systemami z różnych dziedzin: technologii produkcji i biznesu, bezpiecznej komunikacji, oprogramowania diagnostycznego oraz aplikacji zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników.

Portal Wieniawa przeznaczony jest dla:

 

Wszystkie informacje pochodzące z systemów są prezentowane graficznie i tekstowo w zakładkach:


W zależności od potrzeb Klienta możliwe jest uaktywnienie funkcji sterowania, kasowania sygnalizacji, ustawiania systemu w tryb pracy testowej lub serwisowej. Dla lepszego poznania funkcjonalności portalu zamieszczono w nim przykładowe systemy:

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuje