Aplikacja

Aplikacja Wieniawa dostarcza użytkownikowi wyselekcjonowane informacje dotyczące prognoz zagrożeń i  wspiera decyzje w stanach awaryjnych. Służy do monitorowania i sterowania systemami w dowolnym miejscu pracy użytkownika. Obsługuje systemy ze wszystkich obszarów, do których ma dostęp użytkownik.

Aplikacja wykonana jest w technologii SPA /Single Page Application/ co oznacza, że po jej uruchomieniu w całości wczytywany jest cały kod html, style, skrypty, elementy graficzne. W trakcie pracy aplikacji potrzebne /brakujące/ elementy uzupełniane są dynamicznie, zwykle w odpowiedzi na akcje /polecenia sterujące/ generowane przez użytkownika. Dzięki temu aplikacja działa szybciej. Ponadto zastosowano grafikę wektorową i rastrową, która pozwala na osiągnięcie wysokiego kontrastu krawędzi przy powiększaniu okien aplikacji. Efekt ten zapewnia wysoką jakość i czytelność wyświetlanych informacji, co w istotny sposób wpływa na komfort pracy z urządzeniami mobilnymi w sytuacjach awaryjnych.

 

Aplikacja mobilna

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuje